Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

«Олімпійські надії-2017» в Ужгороді

Матеріал опублікований: 2017-09-25 16:05:08


В Ужгороді 22 вересня стартували XIII спортивні ігри школярів з легкої атлетики «Олімпійські надії-2017». Цьогоріч у змаганнях, які проходять на стадіоні «Авангард», беруть участь близько 400 спортсменів з усіх шкіл міста.

У програмі – біг (100 м), стрибки у довжину, естафетний біг та комбінована естафета. «Олімпійські надії-2017» – також один із перших етапів відбору збірної команди міста на 52-і Міжнародні дитячі ігри, що відбудуться влітку в Єрусалимі (Ізраїль).

Від імені міського голови Ужгорода Богдана Андріїва на урочистому відкритті ігор привітав спортсменів його заступник Олександр Білак. Він побажав школярам успіхів у змаганнях, а їхнім батькам, педагогам і тренерам подякував за виховання достойних представників нашого міста. Долучилися до привітань начальник управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ольга Василиндра, начальник управління освіти Ужгородської міської ради Оксана Бабунич, член виконкому Закарпатського відділення національного олімпійського комітету Анатолій Плеханов та інші.

Традиційно одні з кращих спортсменів, призери різних змагань урочисто підняли державний прапор, винесли на стадіон олімпійський прапор. Крім того, вперше за історію «Олімпійських надій» футболісти та дзюдоїсти Дитячої юнацької спортивної школи №1 винесли найбільший 20-ти метровий український стяг.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.