Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Благодійний турнір з міні-футболу

Матеріал опублікований: 2013-06-17 17:02:44


У суботу, 15 червня, на спортивному майданчику ЗОШ № 7 відбувся благодійний турнір з міні-футболу. Його організаторами виступили громадська організація Молодь національних меншин Закарпаття, обласна Асоціація міні-футболу (футзалу), благодійний фонд Стевія, обласне відділення НОК України та управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді.  

У змаганнях взяли участь вісім команд, які були розподілені на дві групи.

Голова ГО „Молодь нацменшин Закарпаття” Едуард Йовнаш розповів, що організатори, спонсори, партнери та команди-учасниці спортивного заходу не лише пропагують активний спосіб життя, але й переслідують благодійну мету. Так, в його рамках збираються кошти, які будуть передані дітям, хворим на цукровий діабет. „В минулому році ми започаткували даний турнір. Плануємо зробити турнір щорічним. Висловлюю подяку спонсорам, які допомогли в його організації, а також командам. Хочемо побажати, щоб діти виздоровлювали, були щасливі і радісні», – каже Едуард Олександрович і додає, що було б добре, якби таких благодійних заходів проводилося побільше.  

Тим часом, на футбольному полі з сучасним штучним покриттям точилася боротьба за призові місця:

Перемогу отримали – „Проспект”

ІІ місце – „Трактор»”

ІІІ місце   „Белфаст”

Переможців нагородили кубками від обласного відділення НОК України, медалями та грамотами від управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді. Зекономлені кошти будуть направлені дітям хворим на цукровий діабет.  

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.