Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Кубок України з художної гімнастики

Матеріал опублікований: 2013-02-20 14:43:08


Учора у СК «Юність» відбулося урочисте відкриття Кубка України з художньої гімнастики на честь пам’яті заслуженого тренера України Валентини Зінченко. До Ужгорода майже з усіх регіонів країни приїхали 24 команди, а це приблизно 300 учасників.

В урочистому відкритті змагань взяли участь голова облдержадміністрації Олекасандр Ледида, мер Ужгорода Віктор Погорєлов, голова Федерації художньої гімнастики України, Герой України Альбіна Дерюгіна, заступник голови облради ФСТ «Динамо» Михайло Пантьо, голова обласного відділення НОК України Іван Риляк, члени виконкому цієї громадської організації Іван Качур, Віталій Ерфан, Володимир Фленько, Михайло Молнар, Степан Негер та Василь Гаджега.

Після невеличкого святкового концерту духовий оркестр УМВС у Закарпатській області виконав Гімн України. Приємно, що аж мурашки по спині побігли, коли всі учасники, немов великий хор, заспівали «Ще не вмерла України і слава, і воля….».   

            У своєму вітальному слові очільник області О. Ледида щиро привітав учасників та гостей змагань, а також наголосив на тому, що приймати у найзахіднішому обласному центрі України такі престижні змагання – честь для Закарпаття. Тим паче, що наші гімнастки роблять серйозні успіхи, показують непогані результати на різних змаганнях. Щиро бажаю спортсменкам успіху, а суддям та глядачам видовищних і захоплюючих виступів. Герой України А. Дерюгіна найперше подякувала організаторам змагань, які в Ужгороді проходять вперше. Всі попрацювали на совість, — наголосила Альбіна Миколаївна. Особливо максимум зусиль доклали працівники спорткомплексу «Юність», зокрема, його керівник й голова обласного відділення НОК України Іван Риляк та заступнпик голови облради ФСТ «Динамо» Михайло Пантьо. Вони постаралися не тільки про те, щоб учасники змагань та судді мали максимум зручностей, але й подбали і про хороші умови проживання та цікавий і змістовний відпочинок.

Вона також наголосила на тому, що наступного року у Києві пройде чемпіонат світу з художньої гімнастики. До столиці України приїдуть збірні команди із сорока країн Планети. Я впевнена, — наголосила Альбіна Миколаївна, —  що серед сьгоднішніх учасників є і ті, хто буде на цих престижних міжнародних змаганнях захищати і честь України.

Відома наставниця «художниць» побажала учасникам лише успішних виступів і щасливої спортивної долі».

А потім змагання продовжились. Вони триватимуть ще до 22 лютого.

 

Василь ГАДЖЕГА

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.